Advertising
Anunțul premierului la începutul ședinței de Guvern: Profesorii primesc bonusurile de 500 și 1.500 de lei. Când vor intra banii

Anunțul premierului la începutul ședinței de Guvern: Profesorii primesc bonusurile de 500 și 1.500 de lei. Când vor intra banii
Scris de Realitatea de Olt Publicat: 5 oct. 2023, 14:06
Anunțul premierului la începutul ședinței de Guvern: Profesorii primesc bonusurile de 500 și 1.500 de lei. Când vor intra banii
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News


























