Bercea Mondial a ieșit din închisoare. Interlopul, așteptat de familie/ VIDEO

bercea bun
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=BTYAr2_XQ7I[/embed]Sandu Anghel zis Bercea Mondialul își va petrece seara împreună cu familia sa, care l-a așteptat la ieșirea din penitenciar. Izaura, fiica sa, a spus că toate rudele vor fi alături de el și a precizat că decizia judecătorilor este una corectă, după o perioadă de detenție de mai bine de 8 ani.Iniţial, Bercea a fost pus în libertate de Judecătoria Drobeta Turnu Severin, tribunalul menţinând hotărârea, care devine definitivă. Bercea a fost arestat preventiv în 20 februarie 2011, pentru tentativă de omor, după ce şi-a înjunghiat nepotul, pe Ionuţ Anghel, zis Mercedes. De asemenea, Bercea a fost condamnat definitiv, în aprilie 2013, de instanţa supremă la doi ani de închisoare cu executare, în dosarul în care este acuzat de evaziune fiscală şi spălare de bani
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:56 - Ucraina își cere scuze Greciei pentru dronele ajunse la ei, dar România nici nu este băgată în seamă
- 07:50 - Seism devastator în Filipine. Cel puțin cinci persoane și-au pierdut viața: alerte de tsunam VIDEO
- 22:37 - Jocurile din spatele numirii lui Eugen Tomac. Miron Mitrea: „Nu e politică, e business pe 17 miliarde de euro. Toți vor să-și bage un pic codița în banii ăștia”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News














