Crimă înfiorătoare la o stână din Olt! Un cioban și-a ucis iubita în chinuri groaznice
24 oct. 2019, 20:31
Actualizat: 24 oct. 2019, 20:31

crima
Articol scris de Scris de Varban Simona
Incident șocant la o stână din comuna Stoenești, Olt. Un cioban și-a bătut două zile la rând concubina, iar apoi a sugrumat-o. Era supărat că femeia obișnuia să meargă la fostul său iubit, tatăl celor cinci copii ai ei.
Crima s-a petrecut zilele trecute, pe fondul consumului de alcool. Ciobanul era gelos pe iubita lui, care pleca din când în când de la stână la fostul său concubin, care era și tatăl celor cinci copii ai femeii. A bătut-o mai întâi cu o bâtă pe care o folosea la oi, a lasat-o să zacă rănită peste noapte, apoi a lovit-o din nou cu furie, iar în final a strâns-o de gât, până când femeia în vârstă de 44 de ani a rămas fără suflare.Fostul ei iubit, dar și proprietarul fermei au fost cei care au sesizat dispariția femeii și au căutat-o la stână, unde au găsit-o decedată.Ciobanul, care obișnuia să își bată crunt concubina, riscă până la 25 de ani de închisoare.
Citește și:
- 09:16 - Ora 10:00 - Protest pașnic în fața CNA, după suspendarea licenței Realitatea Plus. Forțele de ordine sunt deja mobilizate în jurul instituției
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News











