Percheziţii la Caracal, în cazul fetelor dispărute. Un taximetrist, suspectul principal
26 iul. 2019, 10:08
Actualizat: 26 iul. 2019, 10:08

caracal
Articol scris de Scris de Ionut Jifcu
O percheziţie domiciliară este defăşurată, la această oră, în Caracal, pe strada Craiovei nr 169, la locuinţa unui bărbat a cărui maşină a fost văzută pe camerele de supraveghere luând la ocazie o tânără. Bărbatul, în vârstă de 65 de ani, este taximetrist.
Acţiunea este desfăşurată în cazul tinerei în vârstă de 15 ani, dispărută în cursul zilei de ieri.Între timp, pe site-urile de socializare s-a viralizat o postare, iar cometatorii spun că mai multe fete arse ar fi fost găsite la locaţia respectivă. Informaţia nu a fost confirmată, încă, până la ora trimiterii acestei ştiri.
Citește și:
- 13:21 - CNA analizează solicitarea de rediscutare privind retragerea licenței Realitatea PLUS, la ora 13:30
- 13:15 - George Simion: "Decizia închiderii Realitatea e motivată politic. E un atac la democrație"
- 12:35 - Audiență record pentru Realitatea PLUS după decizia CNA: Rămânem alături de voi
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News










