Advertising
FCSB a făcut doar egal cu Unirea Slobozia: „Un meci slab făcut de noi”

FOTO: Arhivă
Scris de Realitatea de Olt Publicat: 12 mai 2026, 09:09
Florin Tănase a criticat prestaţia FCSB-ului după remiza cu Unirea Slobozia, şi a spus că echipa a făcut un meci slab, în ciuda ocaziilor create.
Citește și
- 15:53Răzvan Lucescu, OUT de la PAOK! Decizia luată de Savvidis înainte de expirarea contractului
- 08:39Istvan Kovacs va arbitra meciul cu numărul 1000 din istoria Cupei Mondiale
- 20:27PAOK și U Cluj, față în față? Ce spunea Lucescu înainte de tragerea la sorți
- 17:48István Kovács, delegare importantă la Campionatul Mondial 2026! Ce meci va arbitra
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News























