Advertising
Mirel Rădoi, mesaj pentru fanii FCSB după plecarea în Turcia: „Îmi pare rău de suporteri”

Mirel Rădoi
Scris deIonuț Nichita
Publicat5 mai 2026, 09:50
Actualizat5 mai 2026, 10:26
Mirel Rădoi a transmis un mesaj suporterilor FCSB la aproximativ două săptămâni după despărțirea de echipă și plecarea în Turcia, unde a semnat cu Gaziantep FK.
Citește și
- 13:12Kylian Mbappe explodează după Franța – Irak: „A fost un dezavantaj pentru noi!” Acuze dure la adresa organizatorilor
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 09:23Shakira, mesaj viral pentru Messi după recordul istoric: „Atât de mândră de tine”
- 08:27Argentina s-a calificat în faza eliminatorie după victoria contra Austriei, scor 2-0
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News

























