Accident între Slatina şi Piteşti. Trafic rutier blocat, în judeţul Olt

Accident între Slatina şi Piteşti. Trafic rutier blocat, în judeţul Olt
Traficul rutier este blocat, potrivit IPJ Olt
Traficul rutier este blocat pe drumul naţional DN 65, în localitatea Negreni din judeţul Olt, din cauza unui accident rutier în care au fost implicate două autoturisme.
Potrivit ISU, în urma accidentului au rezultat trei victime.
„Echipaje de la Stația Scornicești și Detașamentul Slatina, cu autospeciale și echipamente pentru descarcerare și prim ajutor, acționează pe Drumul European 574, în zona localității Negreni, la un accident rutier. Din primele informații, în accident sunt implicate două autoturisme, în care se aflau trei persoane”, transmite purtătorul de cuvânt al ISU Olt, Alin Băsăşteanu.
Traficul rutier este blocat, potrivit IPJ Olt.
"Un accident rutier s-a produs în urmă cu câteva minute pe Drumul Național 65 - European 574, în afara localității Negreni, în care sunt implicate 2 autoturisme. În acest moment traficul este complet blocat", transmite poliţiştii.
sursa foto: Facebook/ Info Trafic Slatina
Sursa: Realitatea de Olt
Citește și:
- 08:17 - Sărbătoare 1 aprilie: Sfânta Maria Egipteanca, pomenită de Biserică
- 08:15 - Cutremur însemnat, resimțit la Tokyo. Ce magnitudinea a avut seismul
- 08:12 - Aeroportul din Kuweit a fost atacat cu drone. Incendiu masiv la rezervoarele de combustibil.
- 08:09 - Drone ucrainene s-au prăbușit în Finlanda. Helsinki investighează incidentele și exclude o amenințare militară
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News











