Advertising
ANM: București și 21 de județe din țară, sub Cod galben de caniculă. Când devine valabilă avertizarea

ANM: București și 21 de județe din țară, sub Cod galben de caniculă. Când devine valabilă avertizarea
Scris de Realitatea de Olt Publicat: 28 iul. 2020, 14:18
Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis, marţi, o avertizare Cod galben de caniculă, valabilă miercuri şi joi în 21 de judeţe şi în Municipiul Bucureşti.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:02Vremea se schimbă brusc în România. Vin ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone
- 22:41Premierul desemnat, Adrian Veștea, la Realitatea Plus: „N-a fost chiar ușor să iau această decizie, mai ales că propunerea a venit destul de târziu”
- 22:22Rezultate Loto duminică, 14 iunie 2026. Reportul la Loto 6/49 a depășit suma de 6 milioane de euro
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News


























