Cadavrul unui bărbat cu fața mâncată de rozătoare, descoperit într-o casă din Olt
17 feb. 2019, 23:01
Actualizat: 17 feb. 2019, 23:01

61994485
Articol scris de Scris de Ionut Jifcu
Trupul neînsuflețit al unui bărbat, cu fața roasă de rozătoare, a fost găsit, duminică seara, într-o casă abandonată din comuna Găneasa.
Purtătorul de cuvânt al IPJ Olt, Alexandra Dicu, a declarat că identitatea bărbatului nu a fost încă stabilită de poliție. Ea a adăugat că pe corp nu sunt urme de violență.„Echipa operativă a Inspectoratului de Poliție Județean Olt s-a deplasat la fața locului și examinând cadavrul a constatat că acesta nu prezintă urme vizibile de violență. Cadavrul a fost depus la morgă in vederea efectuării necropsiei”, a declarat reprezentantul IPJ.Totodată, a fost întocmit dosar penal pentru ucidere din culpă, polițiștii Serviciului de Investiții Criminale continuând verificările în vederea stabilirii identității cadavrului.
Citește și:
- 10:42 - Ștefăniță Avrămescu (AUR), despre închiderea Realitatea PLUS: „CNA-ul vrea o presă obedientă, dependentă, care să nu deranjeze și să nu pună întrebări”
- 10:17 - Omagiu pentru Mircea Lucescu. Sicirul legendarului antrenor, depus azi la Arena Națională- programul complet al ceremoniilor
- 10:13 - O nouă avertizare RO-Alert în județul Tulcea! Explozii violente s-au auzit de pe teritoriul ucrainean. 2 aeronave F-16 au fost ridicate
- 10:08 - Realitatea PLUS a cerut rediscutarea deciziei CNA. Avocat: ”Măsura este excesivă. Dacă nu se revocă, mergem în instanță”
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News











