Incendiu în miezul nopţii, într-o comună din Olt. O familie a rămas pe drumuri - VIDEO
19 apr. 2019, 09:31
Actualizat: 19 apr. 2019, 09:31

WhatsApp Image 2019-04-19 at 09.02.23
Articol scris de Scris de Ionut Jifcu
[embed]https://youtu.be/wpPZ52tmY4g[/embed]
O locuinţă din comuna Milcov, sat Ulmi, a fost cuprinsă de un incendiu, noaptea trecută, focul fiind stins de pompieri după aproximativ o oră.
Purtătorul de cuvânt al ISU Olt, Victor Enuş, a declarat că la sosirea pompierilor militari incendiul se manifesta cu flacără și degajări mari de fum într-o cameră a locuinței.Pentru lichidarea incendiului și eliminarea posibilității de propagare la întreaga locuință pompierii au acționat o oră.„În urma incendiului au ars bunurile dintr-o cameră de locuit materiale textile, electronice, mobilier. Cauza probabilă de izbucnire a incendiului a fost un coș de fum defect”, a declarat reprezentantul ISU.
Citește și:
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
- 11:40 - Armistițiul temporar calmează piețele. Petrolul se ieftinește puternic: este cea mai mare scădere din ultimii 6 ani
- 11:25 - Alexandra Păcuraru, despre decizia CNA de a închide Realitatea PLUS: „Nu mai există democrație când închid gura opoziției. Vom lupta cu fruntea sus!”
- 10:42 - Ștefăniță Avrămescu (AUR), despre închiderea Realitatea PLUS: „CNA-ul vrea o presă obedientă, dependentă, care să nu deranjeze și să nu pună întrebări”
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News










