Advertising
Încă doi medici de la Spitalul Corabia, testaţi pozitiv la COVID-19. Focarul a ajuns la 13

Încă doi medici de la Spitalul Corabia, testaţi pozitiv la COVID-19. Focarul a ajuns la 13
Scris de Ionut Jifcu Publicat: 3 iul. 2020, 13:36
Pe 24 iunie, Secţia Medicină Internă, unde a izbucnit focarul de COVID-19, a fost închisă
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 17:30Accident grav în Vâlcea: microbuz școlar implicat, trei elevi au ajuns la spital
- 16:32Orașul din România care a cucerit-o pe Nadia Comăneci: „Aici se întâmplă lucruri”
- 15:42Ciprian Ciucu lansează acuzații grave din Singapore: „PNL este supus unei tentative de puci”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News

























