Moarte prematură a fostului director ANIF Olt, Cristian Vruse, la vârsta de numai 42 de ani

Moarte prematură a fostului director ANIF Olt, Cristian Vruse, la vârsta de numai 42 de ani
Înmormântarea va avea loc, sâmbătă, la Caracal
Cristian Vruse, fostul director al Agenţiei Naţional de Îmbunătăţiri Funciare (ANIF) – Filiala Olt, a încetat din viaţă, seara trecută. El avea doar 42 de ani.
Anunţul a fost făcut de soţia sa, pe pagina de Facebook. Înmormântarea va avea loc, sâmbătă, la Caracal.
„Soțul meu, Cristian Vruse, a plecat aseară într-o lume mai bună. Suntem prea mici să înțelegem de ce, durerea e sfâșietoare, dar ne alină credința că va veni o zi când ne vom reîntâlni în LUMINĂ.
Slujba religioasă se va săvârși în data de 29 aprilie, la ora 12, la Biserica Sf. Ioan Botezătorul din Caracal, iar înhumarea va avea loc la Cimitirul Învierii, de pe strada Carpați.
Drum lin către Împărăția Cerurilor, dragul nostru!”, a scris ea.
Cristian Vruse a fost director al ANIF Olt, care are sediul în Caracal, începând cu anul 2012.
Sursa: Realitatea de Olt
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:52 - Bogdan Hossu spulberă noua lege a salarizării. ”Sporurile pentru condițiile de muncă au scăzut” -VIDEO
- 13:24 - Cristian Mungiu a câștigat un premiu important la Cannes, cu filmul Fjord
- 11:27 - Trei coliere de aur de peste 300 de grame şi vechi de 3000 de ani, descoperite în Prahova
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News














