Advertising
Şofer din Buzău, amendat de poliţiştii din Olt după ce a fost prins cu magnetul pe tahograf

Şofer din Buzău, amendat de poliţiştii din Olt după ce a fost prins cu magnetul pe tahograf
Scris de Realitatea de Olt Publicat: 19 oct. 2021, 20:52
Amenda aplicată de oamenii legii ridicându-se la 9.000 lei
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:51Ciprian Ciucu, audiat la DNA! Edilul, pus sub acuzare pentru luare de mită - SURSE
- 12:52Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averea lor
- 12:40CCR a amânat decizia privind Programul SAFE - SURSE
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News


























