Advertising
REAȚIA LUI FLORIAN COLDEA DUPĂ CE A FOST TRIMIS ÎN JUDECATĂ: „VOI FACE TOATE DEMERSURILE PENTRU A-MI DEMONSTRA NEVINOVĂȚIA”

REAȚIA LUI FLORIAN COLDEA DUPĂ CE A FOST TRIMIS ÎN JUDECATĂ: „VOI FACE TOATE DEMERSURILE PENTRU A-MI DEMONSTRA NEVINOVĂȚIA”
Scris de Realitatea de Olt Publicat: 4 iul. 2025, 23:00
Fostul prim-adjunct al SRI, Florian Coldea, reacționează oficial după ce a fost trimis în judecată de DNA. Prin avocatul său, Coldea susține că este nevinovat și acuză „abateri grave” în anchetă.
Citește și
- 19:54Trump anunță pacea, dar bombele continuă să cadă. Confuzie totală în Orientul Mijlociu
- 19:22Surse: Bolojan nu a fost lăsat să demisioneze de la șefia PNL de către Statul Paralel
- 18:50Acuzații explozive la adresa lui Viktor Orban: „A mințit despre politica anti-migrație”
- 17:37AUR propune instituirea Zilei Studențimii Române pe 17 mai, în semn de recunoaștere a contribuției tinerilor la marile momente ale istoriei naționale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News
























