Advertising
Tânăr de 18 ani prins sub un mal de pământ. Nu s-a mai putut face nimic

Tânăr de 18 ani prins sub un mal de pământ. Nu s-a mai putut face nimic
Scris de Sauciuc Razvan Publicat: 2 nov. 2019, 21:41
Un tânăr în varstă de 18 ani a murit după ce a fost prins sub un mal de pământ. Tragedia s-a produs astăzi după amiază în comuna Mitoc.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News

























