Advertising
Subunitate de pompieri şi substaţie de ambulanţă, în nordul judeţului. Când a începe investiţia

Subunitate de pompieri şi substaţie de ambulanţă, în nordul judeţului. Când a începe investiţia
Scris de Ionut Jifcu Publicat: 14 feb. 2020, 15:47
Cele două sedii secundare vor fi edificate pe un teren pus la dispoziţie de către Primăria Dobroteasa
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:37Zelenski amenință după atacul cu drone asupra Moscovei: „Dacă Ucraina arde, va arde și Moscova voastră”
- 12:48Amenzi rutiere mai mari de la 1 iulie 2026. Cât vor plăti șoferii pentru greșelile din trafic
- 21:59Trump amenință din nou Iranul: „Le vom arunca bombe direct în creștetul capului”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News

























