Advertising
CIOLACU: ALOCĂM 2 MILIARDE DE LEI PENTRU PNDL ŞI PROGRAMUL”ANGHEL SALIGNY”

CIOLACU: ALOCĂM 2 MILIARDE DE LEI PENTRU PNDL ŞI PROGRAMUL”ANGHEL SALIGNY”
Scris de Realitatea de Olt Publicat: 2 oct. 2024, 12:32
"Continuăm să finanţăm investiţiile în comunităţile locale"
Citește și
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News

























