Advertising
Elev al Școlii de Agenți de Poliție din Cluj, exmatriculat după ce a recunoscut consumul de droguri la DIICOT

DIICOT
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 1 iun. 2026, 17:59
Un elev al Școlii de Agenți de Poliție din Cluj a fost exmatriculat la doar câteva luni după admitere, în urma unor informații apărute într-un dosar instrumentat de DIICOT, în care tânărul a fost audiat ca martor.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:51Ciprian Ciucu, audiat la DNA! Edilul, pus sub acuzare pentru luare de mită - SURSE
- 12:52Compania care deține Realitatea Plus a dat în judecată mai mulți membri CNA. PHG Media Invest cere sechestru pe averea lor
- 12:40CCR a amânat decizia privind Programul SAFE - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Olt și pe Google News


























